Publikováno

Aroma difuzér Cera a nové keramické kryty

Ultrazvukový aroma difuzér CERA patří zaslouženě k těm nejoblíbenějším v e-shopu a tak mám velkou radost, že se dočkal vylepšení. Řada se rozrostla o dva z brusu nové kousky – difuzér CERA Barocco a CERA Linio. Oba difuzéry vycházejí ze základního modelu CERA, který krásně kombinuje dva ušlechtilé materiály – dřevo a keramiku. Díky tomu jsou difuzéry z této řady ozdobou každého interiéru. Nové difuzéry se od základního modelu liší designem keramického krytu a barvou dřevěného podstavce.

Aroma difuzér CERA Barocco

Dřevěný podstavec difuzéru CERA Barocco má jemnou béžovou barvu. Horní kryt je vyrobený z keramiky a jeho design je inspirovaný prvky italské architektury. Tvary keramického krytu krásně vyniknout díky příjemnému LED podsvícení difuzéru. Difuzér CERA Barocco má jinak úplně stejné funkce a ovládání, jako jeho základní model:

Nastavení difúze:

  • kontinuální difúze – 1hod. / 3hod. / 7 hod.
  • alternativní difúze – 30 vteřin difúze a 30 vteřin bez difúze

Difuzér se vždy sám vypne, když dojde v nádrži voda.

Nastavení podsvícení:

  • intenzivní
  • tlumené
  • Respi Zen (střídající se intenzita světla)
  • Spánek (vypne se automaticky po 30 minutách)

Difúzi i podsvícení si nastavíte pomocí tlačítek na dřevěném podstavci difuzéru.

Ultrazvukový aroma difuzér Cera Barocco z keramiky a kaučukového dřeva.

Aroma difuzér CERA Linio

Difuzér CERA Linio má podstavec z kaučukového dřeva v příjemné a hřejivé tmavě hnědé barvě. Horní keramický kryt je ozdobený jednoduchými čistými liniemi, které jsou opět inspirovány prvky italské architektury. Tvary keramického krytu spolu s příjemný LED podsvícením difuzéru dodávají relaxační a pohodovou atmosféru. Všechny funkce a nastavení aroma difuzéru zůstávají opět stejné jako u základního modelu a modelu CERA Barocco (viz výše).

Ultrazvukový aroma difuzér Cera Linio od Pranaromu

Keramické kryty – přizpůsobte si vzhled vašeho aroma difuzéru

Kromě dvou nových aroma difuzérů přichází od Pranaromu ještě jedna úplně nová koncepce: personalizace vašeho aroma difuzéru CERA díky vyměnitelným keramickým krytům se čtyřmi různými designy:

Vzhled vašeho aroma difuzéru si tak můžete snadno přizpůsobit svým individuálním přáním, potřebám a příležitostem. Kryty k difuzéru CERA se prodávají samostatně.