O mně

Kouzlo esence

E-shop Kouzlo esence jsem vybudovala pro všechny zastánce kosmetického minimalismu, šetrné přírodní péče a taky zdravého selského rozumu.

 Cílem je nabídnout vám na jednom místě čisté a netoxické produkty, které budou šetrné nejen k vašemu zdraví, ale i k přírodě. 

Je mi jasné, že není vůbec jednoduché, vyznat se v moři nabídky všech těch bio, eko, 100% natural produktů. Taková označení navíc nejsou vždycky zárukou kvality. Do e-shopu proto všechny produkty velmi pečlivě vybírám a testuji a tak si můžete být jistí, že u mě nakoupíte opravdu jen to nejlepší. 

Navštěvuji výrobce, ptám se na původ ingrediencí a výrobní procesy. Řeším kvalitu finálního výrobku ze všech stran. Většinu produktů navíc s oblibou používá celá naše rodina. Nabídku e-shopu postupně rozšiřuji, důležitá je pro mě ale vždycky kvalita, ne kvantita.

K přírodě jsem měla vždycky velmi blízko. Vystudovala jsem přírodovědeckou fakultu na Univerzitě Karlově v Praze se specializací na biologickou antropologii. Jsem prostě milovnice přírody do morku kostí :). 

Po dokončení studií jsem začala pendlovat mezi Českem a jižní Francií (nejen proto, že odtud pochází můj muž, ale tuhle část Francie jsem si prostě celkově zamilovala) a tohle pendlování mě drží doteď. Užívám si života na naší úžasné farmičce v podhůří Pyrenejí a zároveň se ráda vracím do krásné a pulzující  Prahy.

S návratem k přírodě šla ruku v ruce i touha pečovat o sebe a svou rodinu šetrněji. Dalším impulsem ke změně byl taky atopický ekzém mojí dcery, díky kterému jsem řešila složení všech produktů a to se pak člověk nestačí divit! Postupně jsme přešli na velmi jednoduchou přírodní péči a odtud už není cesty zpět. Od té doby se tímto tématem intenzivně zabývám. V roce 2016 jsem vybudovala e-shop Kouzlo esence, do kterého pečlivě vybírám to nejlepší z přírodní kosmetiky a aromaterapie. 

Instagram

E-shop je součástí mého života a já jsem součástí e-shopu :). #kouzloesence