O mně

Kouzlo esence

E-shop Kouzlo esence jsem vybudovala pro všechny zastánce kosmetického minimalismu, šetrné přírodní péče a taky zdravého selského rozumu.

 Cílem je nabídnout vám na jednom místě ověřené, čisté a netoxické produkty, které budou hýčkat nejen vaši krásu a zdraví, ale taky přírodu. 

Miluji přírodu a snažím se s ní žít v souladu a v harmonii. Není to vždycky jednoduché a občas se něco nepodaří. To k tomu ale patří, protože nikdo a nic není dokonalé. Člověk se učí celý život. Prostřednictvím mého e-shopu bych chtěla svoje zkušenosti předávat dál a možná tím třeba usnadnit cestu někomu dalšímu.

Přírodní kosmetika a aromaterapie je moje vášeň. Všechny produkty, které mám v e-shopu pečlivě vybírám a testuji a tak si můžete být jistí, že u mě nakoupíte opravdu jen to nejlepší. Řeším kvalitu výrobku ze všech stran. Velmi důležité je pro mě složení. Dávám přednost kvalitě před kvantitou. Vytvořila jsem si své vlastní hodnoty smysluplné péče, kterými se při výběru produktů řídím. 

K přírodě jsem měla vždycky velmi blízko. Vystudovala jsem přírodovědeckou fakultu na Univerzitě Karlově v Praze se specializací na biologickou antropologii. Jsem prostě milovnice přírody do morku kostí :). 

E-shop mám sice v Praze, ale žiji napůl v mé milované jižní Francii. Užívám si nádherného podhůří Pyrenejí a zároveň se ráda vracím do krásné a pulzující  Prahy.

Život v Pyrenejích pro mě byl návratem k přírodě a s tím šla ruku v ruce i touha pečovat o sebe a svou rodinu šetrněji. Dalším impulsem ke změně byl taky atopický ekzém mojí dcery, díky kterému jsem řešila složení všech produktů a to se pak člověk nestačí divit! Postupně jsme přešli na velmi jednoduchou přírodní péči a odtud už není cesty zpět. Od té doby se tímto tématem intenzivně zabývám. V roce 2016 jsem vybudovala e-shop Kouzlo esence, do kterého pečlivě vybírám to nejlepší z přírodní kosmetiky a aromaterapie. 

Instagram

E-shop je součástí mého života a já jsem součástí e-shopu :). #kouzloesence

Doporučuji