Spolupráce

Moc ráda spolupracuji s lidmi, kteří mají podobné zájmy a vize jako já. Snahou je podpořit se  a učit se od sebe navzájem. Podporuji také ty, jejichž produkty, nebo služby sama s nadšením používám a osvědčily se mi natolik, že se chci se svou zkušeností podělit s ostatními.

S kým už spolupracuji:

Bílý rorýs – Iva je autorkou loga e-shopu Kouzlo esence a dalších grafických prvků na webu a FB.


Dreamy – Bára je autorkou krásných bytových dekorací, které používám k focení produktů. Vyrábí nádherné a hlavně originální makramy a lapače snů, pořádá workshopy a co se mi líbí nejvíc, dělá to jinak, s láskou a na její práci je to opravdu vidět.


Kouzlo vůní – online časopis o aromaterapii, ve kterém najdete spoustu užitečných informací od kvalifikovaných aromaterapeutek. Skvělý průvodce pro všechny nadšence do aromaterapie.


Bylinky našich babiček – skvělý vzdělávací program plný vůní, bylinek a receptů. Pokud vás tohle všechno baví a toužíte se dozvědět víc, vřele doporučuji. Jsem součástí programu už nějakou dobu a jsem za to fakt moc ráda, takové informace jsou totiž k nezaplacení :).


Olicon – díky firmě Olicon toho zase zvládnu mnohem víc :). Pečlivě se stará o produkty ve skladu a odesílání objednávek.


Pokud máte zájem o spolupráci se mnou, napište mi na info@kouzloesence.cz.

Kouzlo esence