Mýdlárna Š.IVA

Mýdlárna Š.IVA je malá rodinná firma, která sídlí v městečku Slatiňany. S Ivou a Romanem, kteří stojí za vznikem a chodem mýdlárny se známe už spoustu let, protože jsme ve Slatiňanech a nedaleké Chrudimi nějakou dobu bydlely. Jsme proto fakt rády, že vám můžeme nabídnout jejich skvělé výrobky, které si zakládají na kvalitě surovin a svým složením jsou šetrné nejen ke zdraví, ale i k přírodě. Proto od nás získali ocenění „smysluplná péče“.

Mýdla i šampony z Mýdlárny Š.IVA jsou vyrobeny tradiční metodou za studena z olejů potravinářské a kosmetické kvality.

Obsahují jenom přírodní rostlinné oleje, másla, sušené drcené byliny a 100% esenciální oleje vysoké kvality. např. levandule, pomeranč, citron, máta, skořice, ylang-ylang,..

V některých mýdlech najdete bio palmový olej z trvale udržitelného zemědělství. Do šamponů přidávají kvalitní bio jojobový olej.

Naopak ve výrobcích nenajdete kosmetická a potravinářská barviva, vůně, minerální pigmenty, syntetické konzervanty a umělé tenzidy, neboli saponáty.


Při používání přírodních mýdel z kvalitních surovin není potřeba další péče o pokožku.

Kosmetické výrobky splňují požadavky zákona č. 258/2000Sb.,o ochraně veřejného zdraví 

a nařízení ES č.1223/2009 o kosmetických přípravcích.

        

Mýdlárna Š.IVA získala certifikát  ŽELEZNÉ HORY regionální produkt.

Regionální značka garantuje, že produkt je vyrobený místním výrobcem, jedinečný ve vztahu k regionu, kvalitní a nepoškozuje životní prostředí. 

Značku původu, ochrannou známku, uděluje výrobcům nezávislá Certifikační komise.  

Zakoupením  značeného výrobku získáte pravý a kvalitní výrobek z regionu.